Хірургічне відділення

Хірургічне відділення ПОКОД було засновано 01.07.16 року і є одним із структурних підрозділів, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні пухлинних та передракових захворювань молочної залози, шкіри, м´яких тканин. У відділенні розгорнуто 38 ліжок. Очолює відділення лікар онколог – хірург вищої категорії Кир’ян Василь Миколайович, працюють лікарі: Артюх В.Г. онколог – хірург вищої категорії, Суліз І.А. онколог – хірург вищої категорії, Моргун Є.О. онколог – хірург першої категорії.

За рік в хірургічному відділенні виконується більше 700 оперативних втручань, в тому числі при злоякісних захворюваннях молочної залози 270. Операції на молочній залозі включають в себе: радикальні мастектомії, органозберігаючі з пластикою ранового дефекту, підшкірні мастектомії з одночасною або відтермінованою реконструкцією штучним імплантом, реконструктивні операції, які дозволяють відновити форму і об’єм молочної залози. Медичний персонал відділення завжди уважно і чуйно ставиться до пацієнтів, створює атмосферу, яка сприяє психологічному комфорту та скорішому одужанню.

Хірургічне відділення

Кирьян Василь Миколайович

Завідуючий хірургічним відділенням

Наше відділення

Інші відділення нашої клініки

Як записатися на прийом до лікаря

Для відвідування лікаря Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру Вам необхідно звернутися в єдиний центр записом по телефону:

(0532) 60-09-51

Залишити заявку

Пролистать наверх