Про нас

Складні випадки – не виняток і не чудо, це наш профіль.

Про клініку

Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер надає допомогу всім хворим, з різними локалізаціями пухлинних процесів. Ми маємо в своєму розпорядженні високотехнологічне медичне обладнання і сучасні технології для діагностики та лікування онкологічних захворювань.

В КП»Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради» функціонує 413 ліжок, в т.ч.: 38 в хірургічному відділенні, 30 ліжок в абдомінальному відділенні з малоінвазивним втручанням, 44 гінекологічному, 40 хіміотерапевтичному, 48 в відділенні пухлин голови та шиї, 36 в торакальному, 44 в проктологічному, 40 в урологічному, 93 у відділенні променевої терапії.

Ми завжди

Раді допомогти

Ми розуміємо стан пацієнта, поважаємо його права, враховуємо особисті потреби, говоримо чесно, залучаємо до ухвалення рішень.

У Вас виникли запитання? Просто зателефонуйте нам ➦

Штатний розклад

Станом на 01.01.19., згідно штатного розкладу в КП «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»:

Атестовано лікарів 84, або 90,3%, в т.ч. по категоріях:

Пройшли курси удосконалення за 2018р. – 17 лікарів (18,3%).

Взяли участь у науково-практичних конференціях, семінарах, нарадах, симпозіумах, з’їздах та семінарах-тренінгах, конгресах 24 лікаря.

Атестовано середніх медпрацівників – 127 (67,5%), в т.ч. по категоріях:

Структура диспансеру

Адміністрація

Головний лікар

Вовк Орест Ярославович

Заступники:

Заступник головного лікаря з медичної частини

Айкян Артем Завенович

Заступник головного лікаря з хірургічної роботи

Лукашенко Володимир Миколайович

Заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи

Тараканова Олена Іллівна

Заступник головного лікаря з економічних питань

Ніколаєва Алла Іванівна

Чому варто звернутися до нас

01.

Сучасне обладнання і технології

У нашому диспансері передове оснащення і краще медичне обладнання, яке дозволяє точно діагностувати захворювання на ранніх стадіях.

02.

Інноваційні методи лікування

Ми досліджуємо, перевіряємо і націлюємо конкретні молекулярні шляхи, які дозволяють нам виявляти і розробляти інноваційні методи лікування раку.

03.

Розумна медична допомога

Ми лікуємо, консультуємо, допомагаємо чи радимо. На всіх етапах лікування ми будемо керуватися досягненнями світової медичної науки, зробимо все, що в наших силах й інтересах пацієнта.

04.

Кваліфіковані фахівці

Співробітники регулярно проходять додаткове навчання і обмінюються досвідом із західними колегами з державних і приватних клінік.

05.

Хірургія

Наші операційні повністю відповідають міжнародним стандартам. Оснащення сучасним високотехнологічним обладнанням і високий рівень кваліфікації операційної команди медцентру дозволяють успішно проводити серйозні хірургічні втручання.

06.

Догляд та виходжування

Турбота про пацієнтів до і після операції, які знаходяться під наглядом онкологів.

Як записатися на прийом до лікаря

Для відвідування лікаря Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру Вам необхідно звернутися в єдиний центр записом по телефону:

(0532) 56-10-71

Залишити заявку

Пролистать наверх